Siedlisko na sprzedaż Nowostawy Górne gm. Stryków

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Nowostawy Górne (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Stryków), w skład którego wchodzi budynek mieszkalny oraz budynek inwentarsko-składowy, posadowione na działce o powierzchni 1,0281 ha z bezpośrednim dostępem do rzeki Mrożyca. Droga dojazdowa publiczna, asfaltowa. Nieruchomość częściowo ogrodzona (działka na której posadowione są budynki).

Zgodnie ze skróconym wypisem z planu zagospodarowania przestrzennego wydanego przez Urząd Miejski w Strykowie z dnia 30.09.2022 r. działka posiada następujące przeznaczenie:
– R (uprawy polowe)
– RŁ (łąki i pastwiska)
– 25.4 RM (zabudowa zagrodowa)
– ZL (lasy)

Budynek mieszkalny wolnostojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, o powierzchni ok.50 m2, wybudowany w 1932 roku, drewniany (pokryty w 2013 r. sidingiem), dach pokryty onduliną, okna drewniane dwuszybowe z 2013 r., drzwi wejściowe drewniane. Składa się z dwóch pokoi i kuchni. Na podłogach deska, płyta OSB i wykładzina PCV. Ściany drewniane, otynkowane. W stanie do kapitalnego remontu lub rozbiórki.
W cenie nieruchomości pozostaje wyposażenie znajdujące się na zdjęciach.

Na nieruchomości posadowiony jest jeszcze budynek inwentarsko-składowy, o powierzchni ok.200 m2, wybudowany w 1970 r., murowany (pustak betonowy), dach pokryty dachówką betonową, wysokość ok. 3,5 m w kalenicy ok.7 m.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta, gdzie odpoczniesz wśród natury. Zamieszkanie w takiej okolicy to gwarancja zdrowego klimatu, spokoju, ciszy oraz pięknych sielskich widoków. W okolicy znajduje się zabudowa zagrodowa i nowo wybudowane domy jednorodzinne.

Nieruchomość położona jest zaledwie 6 km od Strykowa, 7 km od Głowna, 22 km od Zgierza, 29 km od Łodzi i 8 km od wjazdu na Autostradę w Strykowie.

Do centrum Głowna jest zaledwie 7 km, gdzie znajduje się m.in.: Zalew Mrożyczka, jest ponad 30 ha zbiornikiem wodnym zasilanym wodami rzeki Mrogi. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku i rekreacji. W sezonie letnim można korzystać tu z nadzorowanego przez Sanepid, strzeżonego miejsca do kąpieli. W jego sąsiedztwie znajduje się piaszczysta plaża, a piasek pochodzi ze śródlądowych wydm, które są naturalnym bogactwem Głowna. W sezonie letnim na plaży korzystać można z darmowych leżaków, parasoli hawajskich. Do dyspozycji najmłodszych plażowiczów jest plac zabaw w formie statku, a dla miłośników kąpieli wodnej – sezonowy park wodny z dmuchanymi konstrukcjami, bujakami i przeszkodami. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą korzystać na plaży również nieodpłatnie z boisk do siatkówki plażowej oraz beach soccera. W bezpośrednim sąsiedztwie plaży znajdują się również molo rekreacyjne z altaną widokową oraz altana koncertowo-taneczna. W wakacje 2019 roku powstał w Głownie najnowocześniejszy w Polsce wakepark „Central Park Głowno”, który będzie częścią nowoczesnego i ekologicznego ośrodka sportowo-rekreacyjnego. W przyszłości znajdą się m.in.: domki letniskowe, siłownia na świeżym powietrzu, rampa i pump track do jazdy na deskorolce, rolkach i BMX. Stanie się unikalną w skali kraju atrakcją turystyczną.

MEDIA:
– CO lokalne (piec na węgiel znajdujący się w kuchni, z rozprowadzeniem na grzejniki)
– prąd
– gaz (butla w kuchni)
– woda miejska + własne ujęcie (studnia znajdująca się w granicy z sąsiadem)
– siła (w budynku inwentarsko-składowym)
– brak kanalizacji w ulicy
– toaleta (na zewnątrz)

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Wirtualny spacer po obiekcie:

Film: https://youtu.be/oaAl52mOfLA

Agent: Monika Bauer606 811 578

Adres nieruchomości: Nowostawy Górne,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *