Piękna działka budowlana

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Na sprzedaż niezabudowana działka budowlana, o obszarze 1290m2 i wymiarach ok. 37,80 m x 33,60 m w kształcie kwadratu, położona w miejscowości Wola Grzymalina-Kolonia  (województwo łódzkie, powiat bełchatowski, gmina Kleszczów).

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług.
Dojazd do działki asfaltową drogą publiczną. Otoczenie nieruchomości to działki rolne i zabudowa jednorodzinna.
Działka jest częściowo ogrodzona z licznymi nasadzeniami tuj wzdłuż ogrodzenia.
Media w ulicy:
– prąd
– woda
– gaz
– kanalizacja
– światłowód

Okolica:
Działka położona jest w urokliwej i spokojnej okolicy, w otulinie lasów z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie w niedalekiej odległości od niej mamy szkołę (dowóz dzieci autobusem szkolnym), kościół, sklepy, aptekę, fryzjera (ok. 3 km).
Gminę Kleszczów, w której położona jest działka, wyróżnia wysoka jakość życia, dobra sieć lokalnych dróg, rozwinięta opieka zdrowotna, bogato wyposażona baza edukacyjna, a także znakomite warunki do rekreacji i sportu, które oferuje m.in. Kompleks Dydaktyczno-Sportowy „SOLPARK Kleszczów”. Na terenie Gminy znajdują się też tarasy widokowe na skraju odkrywkowej kopalni węgla, rezerwat przyrody „Łuszczanowice” oraz zabytkowy kościoła w Łękińsku.
Liczne dotacje (np. na fotowoltaikę, pompę ciepła, rekuperację czy krzewy ozdobne) zachęcają do zamieszkania na terenie Gminy.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Wirtualny spacer po obiekcie:

Film:

Agent: Ewelina Woszto691 719 562

Adres nieruchomości: Wola Grzymalina-Kolonia,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *