O Nas

Kim jesteśmy?

RE/MAX® – największa sieć biur nieruchomości na świecie

Założona w 1973 r., firma RE/MAX szybko stała się jedną z największych sieci agencji nieruchomości na świecie działających na zasadzie franczyzy i obecnie posiada ponad 130 000 agentów w ponad 115 krajach. Dziś RE/MAX jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim i globalnym rynku nieruchomości.

Sekretem sukcesu RE/MAX jest ukierunkowanie na Klientów.

Agenci RE/MAX mają do dyspozycji najlepsze narzędzia, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom niezmiennie wysoki standard usług w zakresie obrotu nieruchomościami.

Dla najskuteczniejszego działania Agenci RE/MAX, jako jedyni w Polsce, korzystają z globalnej współpracy z biurami RE/MAX. Pozwala na to unikalny system, w którym możliwe jest efektywne poszukiwanie Kupujących zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

A wszystko zaczęło się od marzeń…

W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku założyciele firmy, Dave i Gail Liniger, wdrożyli koncepcję Real Estate Maximum, która zrewolucjonizowała rynek nieruchomości. Najlepsi profesjonalni Agenci nieruchomości, unikalny system szkoleń oraz najnowocześniejsza technologia to tajemnica dynamicznego rozwoju RE/MAX.

RE/MAX jako Number 1 w Europie

W 1995 r. Walter Schneider i Frank Polzler wprowadzili RE/MAX na rynek europejski, zakładając europejskie siedziby firmy w szwajcarskiej miejscowości Zug oraz w Wiedniu, w Austrii. To właśnie oni byli wcześniej siłą napędową ekspansji RE/MAX na rynku kanadyjskim od 1980 roku, a 15 lat później na rynku europejskim.

  • Certified Professionals
  • Former Chief Executives
  • Real Estate Professionals
  • Chartered Financial Analysts
  • Nobel Laureate Economists
  • Former Political Leaders

Wybierając Międzynarodowe Biuro Nieruchomości RE/MAX Peak w Łodzi dokonujesz najlepszego wyboru bez względu na to czy chodzi o kupno, sprzedaż czy też wynajem domu, mieszkania, apartamentu lub lokalu użytkowego.
Jeśli chcesz sprzedać dom, mieszkanie, działkę lub inną nieruchomość nasi specjaliści poprowadzą Cię bezpiecznie przez cały proces sprzedaży lub wynajmu.
Zapraszamy do nas wszystkich, którzy poszukują biura nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem w Polsce, Europie i niemal na całym świecie.
RE/MAX® jest bowiem światowym liderem w branży nieruchomości.
Jesteśmy wiarygodni, przestrzegamy zasad etyki zawodowej.
Za naszym pośrednictwem możesz sprzedać lub wynająć nieruchomość zlokalizowaną nie tylko w Łodzi lub województwie łódzkim, ale również w całej Polsce, Europie i w wielu krajach świata.
Nasi Agenci są specjalistami we wszystkich rodzajach nieruchomości, działamy zarówno na rynku komercyjnym jak i konsumenckim.
Drogi Kliencie czekamy na Ciebie!

0
+
lat doświadczenia
0
+
państw w RE/MAX
0
+
biur na świecie
0
+
agentów na świecie
0
+
lat na łódzkim rynku

Biuro przy ul. Kopernika 61 czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00.
Więcej informacji w zakładce KONTAKT.