Działka leśna 40 892 m2 Zakościele nad Pilicą

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Oferta nieaktualna – sprzedaż

SPRZEDANE

Na sprzedaż działka leśna o pow. 40 892 m 2, położona w Zakościelu nad Pilicą k/Spały. Działka w kształcie nieregularnym (najdłuższyk bok wzdłuż drogi 631 m, krótszy wzdłuż W726 170 m). Położona przy drodze wojewódzkiej W726, dawne stawy rybne (źródło), las iglasty, a przede wszystkim położona w otulinie Spalskiego Parku Krajobrazowego.

Działka przeznaczona jest dla osób, którzy chcą wypoczywać na łonie natury, spędzać czas w spokoju, ale też z możliwością intensywnego wypoczynku, co jest zagwarantowane przez najbliższe okolice. Należy pamiętać, że budowa domku letniskowego w 2021 roku, to nie tak duże wyzwanie, jak budowa domu mieszkalnego. Istnieje możliwość budowy domku letniskowego w lesie (do 35 m2) i odbywa się na podobnych zasadach jak w przypadku realizacji tego rodzaju budowy na działce rolnej.

Zainteresowani większą inwestycją mogą zakupić także sąsiednie działki budowlane, jak również inną działkę leśną.

Zakościele – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w gminie Inowłódz, nad Pilicą. Wieś liczy około 200 mieszkańców. Początki miejscowości sięgają czasów Kazimierza Wielkiego (ruiny XIV w. Zamku Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu), który osadził tu cztery rody włoskie. W II połowie XIX wieku rozwinęło się tkactwo ludowe, które funkcjonowało do połowy XX wieku. Nazwa wsi wzięła się od kościółka pod wezwaniem św. Idziego, który znajduje się na granicy między Inowłodzem a Zakościelem.
Charakteryzuje się licznymi gospodarstwami agroturystycznymi, terenami spacerowymi, w otoczeniu Spalskiego Parku Krajobrazowego. W odległości ok 2 km znajduje się kompleks sportowo-rekreacyjny w Inowłodzu i tylko 8 km do Spały – Centrum turystycznego regionu (z Ośrodkiem przygotowań olimpijskich). Inowłódz oddalony o 1,5 km stanowi centrum handlowo-usługowe ze sklepami, przychodnią, apteką, bankami, szkołą podstawową.

Wirtualny spacer po obiekcie:

Film:

Agent: Ewa Sobczyńska504 090 083

Adres nieruchomości: Zakościele,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *