Działka komercyjna 1,2 ha Zadzim Poddębice łódzkie

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Na sprzedaż ogrodzone działki o łącznej pow. 11 887 m 2, położone w Zadzimiu w województwie łódzkim, powiat poddębicki. Kształt nieregularny (od frontu 87 m, głębokość 116 m).
Znajdują się przy asfaltowej drodze publicznej.
Jedna z działek zabudowana jest murowanym budynkiem magazynowo składowym (312 m2), chłodnią częściowo podpiwniczoną (375 m2), murowanym magazynem (32 m2), wiatą stalową o pow. zab. 112 m2.
W cenie sprzedaży nie wliczone jest wyposażenie budynków.
Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (24P-U) ustala podstawowe przeznaczenie terenu – zabudowa techniczno-produkcyjna tzn. obiekty produkcyjne, magazyny oraz zabudowa usługowa o uciążliwości w granicach terenu.
A przeznaczenie uzupełniające to zieleń, parkingi, obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej.
Powierzchnia zabudowy terenu 40%, a biologicznie czynnej – 30%. Atutem działki jest infrastruktura techniczna.
Na działce jest prąd (możliwość podłączenia 2 trafostacji), wodociąg miejski, studnia głębinowa oraz zwykła.
Natomiast kanalizacja jest w drodze. Działki ze względu na przeznaczenie (wg. MPZP) oraz wyjątkowe położenia mogą nadal być wykorzystywane jako powierzchnie magazynowe (działalność logistyczna, handlowa), ale również może to być miejsce pod usługi medyczne (np. klinika leczenia depresji, medycyny naturalnej, jak również Dom Seniora). 
Z jednej strony w Zadzimiu rozwijają się usługi, handel (supermarket „DINO”, sklepy, piekarnia, apteka, przychodnia NFZ, szkoła podstawowa a z drugiej strony są elementy historyczne.

Zadzim – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim. Oddalona jest o ok. 25 km od autostrady A2, a 30 km od S8. Należy zwrócić uwagę na odległość od term w Uniejowie (23 km), od nowopowstających w Poddębicach 14 km, natomiast od zbiornika Jeziorsko 10 km. W centrum stoi murowany późnorenesansowy kościół wzniesiony w XVII w. W bliskim sąsiedztwie działek jest park podworski (ok. 7,7 ha), założony w poł. XVIII w. Zachowały się aleje grabowe, pomnikowe okazy dębów szypułkowych, jesionów, lip, kasztanowców i modrzewi europejskich. W parku zachował się piętrowy dwór neoklasycystyczny z poł. XIX w., który jest obecnie remontowany przez nowego Właściciela.

Wirtualny spacer po obiekcie:

Film:

Agent: Ewa Sobczyńska504 090 083

Adres nieruchomości: Zadzim,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *