Działka budowlana w Moskwie woj. łódzkie

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o łącznej powierzchni 4.798 m2.
Działka położona jest w powiecie Łódzkim wschodnim, gminie Nowosolna w miejscowości Moskwa, obręb 0010.

Dla działki zgodnie z uchwałą Rady Gminy Nowosolna nr XLVII/303/21 z dnia 30.11.2021 zostanie sporządzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który już w czerwcu ma być wystawiony do wglądu. Zgodnie z nim pierwsza część działki  o powierzchni 4.798 m2  będzie stanowiła działkę budowlaną, możliwe dokupienie drugiej części działki o przeznaczeniu rolnym.

Działka znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, położona jest na  terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, nieopodal znajduje się Las Janinowski (oddalony 6km – 10 min od Moskwy) oraz Rezerwat przyrody Wiączyń. Najbliższe otoczenie to pola, lasy oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Do zjazdu w Natolinie na autostradę Bursztynową A1 jest zaledwie 4,7 km czyli około 5 minut, natomiast do centrum Nowosolna z licznymi punktami handlowymi takimi jak Lidl, Biedronka, Netto, Hebe oraz Urzędem Gminy Nowosolna,  a także Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr. 2 jest  7 minut drogi. Znajdują się tam również 
FitFabric, restauracje, myjnia czy przychodnie.

MEDIA:
– woda miejska w ulicy
– prąd w ulicy
– gaz w ulicy
– internet – światłowód w ulicy

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Wirtualny spacer po obiekcie:

Film:

Agent: Agnieszka Łukasik513 185 668

Adres nieruchomości: Moskwa,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *