Działka budowlana na sprzedaż w Łodzi – Brzezińska

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu, o obszarze 3194 m2, położona w Łodzi przy ulicy Brzezińskiej (województwo łódzkie, powiat M. Łódź, gmina Łódź M., miejscowość Łódź, dzielnica Łódź-Widzew), obręb W-46, oznaczona w wypisie z rejestru gruntów symbolem RV wraz z udziałem w działce drogi o obszarze 4187 m2.
Ofertę polecam również deweloperom. Możliwość dokupienia działek sąsiednich, w sumie 6 działek o łącznym obszarze 20955 m2.

Teren na którym znajduje się działka nie ma uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Do uzyskania pozwolenia na budowę potrzebne będzie uzyskanie Decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu (WZiZT) – w trakcie uzyskiwania. W najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (liczne osiedla mieszkaniowe) i inwestycyjna.

Działka znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Położona jest ok. 130 m od ulicy Brzezińskiej przy wewnętrznej, utwardzonej, o szerokości ok. 9 m działce drogi. Ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 64 m (od strony ulicy wewnętrznej – udział w działce drogi) x ok. 50 m szerokości i jest płaska.

Do gwiaździstego skrzyżowania w Nowosolnej jest ok. 1 km (skrzyżowanie ulic Brzezińska, Byszewska, Grabińska, Kasprowicza, Jugosłowiańska, Pomorska, Wiączyńska), do centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej ok. 13 km, a do wjazdu na autostradę Bursztynową A1 ok. 600 m (rondo Bolesława Fichny).

W centrum Nowosolnej znajdują się liczne sklepy m.in. Lidl, Biedronka, Netto, Żabka, drogeria Hebe oraz Urząd Gminy Nowosolna, Centrum Handlowe Nowosolna Rynek, Szkoła Podstawowa nr 202 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2, przedszkole prywatne, FitFabric, restauracje, myjnia i warsztat samochodowy, przychodnia weterynaryjna i kościół.

Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się przy ulicy Brzezińskiej w odległości ok. 250 m (Brzezińska – Tatarkiewicza #1799) oraz w odległości ok. 400 m (Brzezińska – Autostrada #1803).

MEDIA:
– prąd (na działce)
– woda miejska (w ulicy Brzezińskiej)
– gaz (w ulicy Brzezińskiej)
– kanalizacja (w ulicy Brzezińskiej)
– internet – światłowód (w ulicy Brzezińskiej)

Serdecznie polecam, zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Wirtualny spacer po obiekcie:

Film: https://youtu.be/eYrd6e-dW6I

Agent: Monika Bauer606 811 578

Adres nieruchomości: Łódź,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *