Dom siedlisko z 1929 r. działka 2937m2 nad Wartą

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Na sprzedaż dom siedlisko z roku 1929 r. o pow. całk. 116 m², położony na działce 2 937 m² przy publicznej drodze asfaltowej w miejscowości Bór gm. Dąbie, położony 800 m od Warty, objęty programem NATURA 2000. Działka objęta jest MPZP, oznaczenie MR – przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową zagrodową i jednorodzinną.

Budynek wolnostojący na podmurówce kamiennej, parterowy z nieużytkowym poddaszem. Wybudowany został w 1929r. z kamienia wapiennego, który był wydobywany w okolicy, grubość murów 40 cm (stanowią naturalną izolację budynku). Wysokość pomieszczeń 2,80 m. Plan budynku to zwierciadlane odbicie, a linia dzieląca łączy drzwi wejściowe i sień (5,78 m2) (od strony Pn – od ulicy) poprzez pomieszczenie gospodarcze (8,66 m2) (położone w punkcie centralnym ze schodami na strych), a następnie kolejną sień (5,52 m2) z wyjściem na podwórko od strony południowej.
Strona wschodnia budynku nie została wyremontowana i składa się z 2 przechodnich pokoi – od północy pokój z kominkiem o pow. 24 m2 oraz od południa mniejszy pokój o pow. 17.5 m2 (ekspozycja okien od Wsch. i Pd).
Strona zachodnia budynku została odremontowana 15 – 16 lat temu. Wymienione zostały okna na PCV, instalacja elektryczna miedziana z nowym licznikiem elektrycznym, położono gładź na ścianach i suficie, rozprowadzono centralne ogrzewanie. Pokój 17,5 m2 zaadaptowany został na kuchnię. W kuchni na podłodze położono deskę, a w pokoju płytę MDV. Powstała również murowana dobudówka, do której można wejść z kuchni, a w której znajduje się łazienka z oknem o pow. 6 m2, osobna toaleta o pow. 1m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o pow. 6m2 (z piecem), z którego można wyjść na podwórko.
Media- studnia, szambo, prąd, a w ulicy znajduje się wodociąg.
Na działce znajduje się dodatkowo dawny budynek gospodarczy, który powstał z tego samego budulca co dom mieszkalny.

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na wspólny wirtualny spacer.
Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.

Wirtualny spacer po obiekcie: https://tom4you.pl/PANO/Dom1212/index.html

Film:

Agent: Ewa Sobczyńska504 090 083

Adres nieruchomości: Augustynów,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *