Dom 260 m2 Tymianka k/Strykowa

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z roku 2003 r. o pow. całk. 260 m² (z poddaszem do adaptacji), położony na działce 3689 m² w Tymiance, 3,5 km od Strykowa. Działka jest całkowicie ogrodzona, w pierwszej części wybudowano dom z tarasem z licznymi kwitnącymi krzewami, domek gospodarczy, a w pozostałej posadzono drzewa iglaste. Jest to miejsce zaciszne, osłonięte od sąsiadów, wśród zieleni i zgodnie z MPZP są to tereny upraw polowych z dodatkowym przeznaczeniem zabudowy mieszkaniowej zagrodowej, a dodatkowo w sąsiedztwie są tereny leśne.

Budynek wolnostojący, podpiwniczony, parterowy z poddaszem do adaptacji. Parter domu jest to część dzienna, otwarta (od zach. płd. i płn.) oraz część sypialniana składająca się z dwóch pokoi, łazienki i toalety ( od wsch. płd. i płn.). Dodatkowa toaleta umieszczona została w piwnicy. W bryle domu znajduje się jednostanowiskowy garaż.

Konstrukcja budynku tradycyjna murowana, dach pokryty blachodachówką. Ekspozycja okien jest na cztery strony świata. Wszystkie drewniane okna zostały wymienione na PCV (poza dwoma). Nad drzwiami tarasowymi zamontowano roletę. Na podłogach położono parkiet (poza łazienką, WC i przedpokojem – terakota), który uległ zniszczeniu przede wszystkim w części dziennej. Głównym wyposażeniem części dziennej, w centralnym jej miejscu jest duży kominek.
Media- wodociąg miejski, siła, szambo oraz piec węglowy z 2017 r. Dodatkowo ogrzewanie kominkiem.

Drzwi wejściowe prowadzą do przedsionka (w którym jest szafa wnękowa o głęb. 0,60 m), następnie do przedpokoju (pow. 11,4 m2). Na prawo jest otwarta część dzienna, przy czym do pokoju dziennego (35,5 m2) można wejść bezpośrednio z przedpokoju poprzez duże, szklane drzwi, natomiast do jadalni z aneksem kuchennym o pow. 15,9 m2 można również wejść z przedpokoju. W części kuchennej jest osobne pomieszczenie (1,5 m2), które służyło za spiżarnię. Część dzienna poprzez duże szklane otwiera się na taras o pow. ok 30 m2.
W przedpokoju po lewej stronie znajduje się toaleta (1,4 m2), mała sypialnia o pow. 9,1 m2, łazienka z oknem (7,1 m2) oraz sypialnia (15,7 m2). Na wprost przedsionka usytuowane są drzwi, które prowadzą do piwnicy i drugie na poddasze. Wysokość pomieszczeń na parterze to 2,60 m.

Nieruchomość jest przeznaczona dla osób, które chcą mieszkać w otoczeniu natury, a zarazem blisko miasta. Do centrum Strykowa, które stanowi centrum handlowo-usługowe jest ok. 4,5 km, a do stacji ŁKA jest 3,4 km. Najbliższe sklepy spożywcze otwierane wcześnie rano są oddalone ok. 2 km. w Tymiance oraz 1,6 km w Koźle. W Koźle jest najbliższa Szkoła Podstawowa, bądź dalej w Strykowie.

Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Wirtualny spacer po obiekcie: https://sb360.online/xuyjc7m

Film: https://youtu.be/3zDUcLoJlnQ

Agent: Ewa Sobczyńska504 090 083

Adres nieruchomości: Tymianka,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *