Budynek usługowy i dom na sprzedaż Łódź 2,48 mln

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Przedstawiamy na sprzedaż budynek usługowy wraz z domem mieszkalnym w dzielnicy Łódź-Górna.

Obydwa budynki są murowane, wolnostojące, wyremontowane.
W wydzielonej na prowadzenie działalności części działki znajduje się budynek usługowy o powierzchni ok. 300 m², po generalnym remoncie wykonanym 6 lat temu.
Budynek aktualnie funkcjonuje jako ośrodek rehabilitacji (wszystkie zezwolenia i uprawnienia na prowadzenie działalności) lecz może być wykorzystany do różnego rodzaju działalności, np. szkołę językową, kosmetykę, przychodnie lekarskie, stomatologiczne, medycyny estetycznej, prywatne biura czy gabinety, poradnie psychologiczne i wiele innych.

Na parterze jest duża otwarta przestrzeń, aktualnie służąca za rejestrację dla pacjentów, pokój służący aktualnie jako gabinet lekarski oraz 5 osobnych, niedużych pokoi, łazienka, szatnia i kotłownia z nowym piecem gazowym.
Na pierwszym piętrze znajdują się 2 pokoje, w tym jeden duży z aneksem kuchennym, duża sala z lustrami, 2 toalety oraz pokój biurowy.
Cały budynek jest klimatyzowany z centralnym ogrzewaniem gazowym (nowy piec, gaz ziemny), wyposażony w instalację wodną (woda miejska), kanalizację burzową i sanitarną. Ściany pokryte gładzią, a podłoga terakotą i wykładziną.

Dom trzykondygnacyjny o powierzchni 300 m², wybudowany w 1986 r. na działce o łącznej powierzchni 1636 m², o ciekawej architekturze wnętrza.
Na parterze znajduje się przestronny dwupoziomowy salon, podzielony na dwie funkcjonalne strefy.
Pierwsza strefa to typowy „kącik kawowy” z wygodnym wypoczynkiem, a druga na lekko obniżonym poziome, to strefa jadalniana wyposażona w duży stół jadalniany z krzesłami oraz wyjście na taras z widokiem na ogród.
Na tym samym piętrze znajdują się również 2 duże sypialnie, każda po ok. 20m², w tym jedna z balkonem oraz łazienka z prysznicem.
Na pierwszym piętrze również są 2 duże sypialnie z balkonami oraz łazienka, a także kolejny duży pokój dzienny i kuchnia z jadalnią.
Wszystkie pomieszczenia na tym piętrze są wyposażone w klimatyzację.
Na poziomie 0 znajduje się duży pokój kąpielowy (20m²) z dodatkową strefą relaksu, w której znajdziemy również dużą, okrągłą wannę z hydromasażem, umywalkę i wc.
Obok na tym samym poziomie część gospodarcza z pralnią i suszarnią, spiżarnia, kotłownia z nowym piecem gazowym oraz duży pokój z wyjściem na ogród.
Każde z pomieszczeń jest bardzo widne i doskonale doświetlone ze względu na dużą liczbę okien z wystawą na wszystkie strony świata.

Pięknie zagospodarowany ogród zachwyca kwitnącymi krzewami magnolii, nasadzeniami iglaków i soczyście zielonym trawnikiem. W ogrodzie zainstalowano automatyczne podlewanie.
Na działce znajduje się również 100 metrowy murowany garaż z automatycznymi wrotami i stanowiskami na 4 samochody, z podgrzewanym podjazdem, co doskonale sprawdza się w okresie zimowym.
Całość terenu (dom i budynek usługowy) monitorowana. Działka ogrodzona z bramą wjazdową sterowaną na pilota. Całość stanowi idealne miejsce do mieszkania i prowadzenia równocześnie działalności gospodarczej.
Okolica spokojna, zielona, cicha, ale dobrze skomunikowana (obok przystanek MPK), otoczona domami mieszkalnymi jednorodzinnymi oraz obiektami usługowymi.

To miejsce trzeba po prostu zobaczyć.
Istnieje możliwość sprzedaży całości udziałów spółki aktualnie prowadzącej klinikę z całym wyposażeniem obiektu i know how, jak również kupienia samych budynków w/w, bez działki, która stanowi piękny ogród, za niższą cenę. 

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na wspólny wirtualny spacer.

Wirtualny spacer po obiekcie: https://tom4you.pl/PANO/Komercja936/index.html

Film:

Agent: Agnieszka Lik536 091 779

Adres nieruchomości: Łódź,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *