3-pok. mieszkanie 61 m2, Zgierz ul. Dubois

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Oferta nieaktualna – sprzedaż

SPRZEDANE

Do sprzedania mieszkanie własnościowe z KW o powierzchni 60,84 mkw. Znajduje się na IV-ym piętrze w czteropiętrowym bloku. Okna w większości pomieszczeń wychodzą na stronę wschodnią, a z pokoju dziennego na zachodnią.

Mieszkanie rozkładowe o wys. 2,50 m składa się : z przedpokoju (6,50 m2), który prowadzi do 3 pokoi – pokoju dziennego o pow. 24,94 m2, sypialni 12,07 m2, małego pokoju (8,04), widnej kuchni o pow. 5,90 m2, łazienki (2,39 m2) i toalety (1 m2). Wystawa okien na stronę Wsch. (kuchnia, sypialnia i mały pokój), a okna pokoju dziennego (z balkonem) wychodzą na Zach. Na podłogach w 2 pokojach położono panele, a w małym pokoiku wykładzinę. Na ścianach w pokoju dziennym położono tapetę, a w pozostałych ściany zostały pomalowane. W kuchni, łazience, toalecie i przedpokoju na podłodze znajduje się terakota, a na ścianach glazura, za wyjątkiem przedpokoju, w którym jest boazeria. 

W sypialni na całej ścianie jest szafa w zabudowie (głęb. 60 cm). Dodatkowo dużo miejsca do przechowywanie jest w szafie i pawlaczach w przedpokoju. W kuchni meble są w zabudowie, natomiast kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym i lodówka zostały niedawno kupione (cena do uzgodnienia), podobnie jak nowa pralka, która została postawiona w łazience.

Jest to mieszkanie rozkładowe z potencjałem, do zamieszkania przez studentów, rodzinę lub do wynajmu. Od 7 lat jest wynajmowane przez tych samych Najemców.

Zapraszam do wspólnego spaceru online oraz do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.
Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.

Wirtualny spacer po obiekcie: https://sb360.online/a8e7kv?ar&hl

Film:

Agent: Ewa Sobczyńska504 090 083

Adres nieruchomości: Zgierz,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *