2-pok. mieszkanie 38 m2 Łódź ul. Inowrocławska

Posted by: piotrkmieciak@gmail.com Comments: 0 0

Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (z możliwością założenia KW) o powierzchni 38,30 mkw.
Mieszkanie znajduje się na III-m piętrze w wieżowcu wraz z komórką (2 m2) usytuowaną w piwnicy.

Budynek z roku 1972 położony jest w cichej okolicy, a zarazem świetnie skomunikowanym miejscu na osiedlu im. Mikołaja Reja. Z mieszkania widok roztacza się na teren zielony i położone w głębi przedszkole. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2002 r., również wymieniono okna PCV na nowe. W ostatnim czasie było wynajmowane. Wystarczy odświeżyć mieszkanie, aby móc w nim zamieszkać.

Wystawa wszystkich okien na stronę Zach. (kuchnia, sypialnia i pokój dzienny). Mieszkanie rozkładowe o wys. 2,50 m składa się : z przedpokoju (5,01 m2) (z szafą wnękową), który prowadzi do pokoju dziennego o pow. 16,14 m2, z wyjściem na loggię (2,50 m2), do sypialni 9,61 m2, ustawnej i widnej kuchni o pow. 4,75 m2, łazienki z toaletą (2,79 m2). W mieszkaniu doprowadzony został światłowód i telewizja kablowa z wykorzystaniem operatora DIALOG. Na podłogach w 2 pokojach położony został  parkiet, przy czym w pokoju dziennym jest w dużo lepszym stanie niż w sypialni, ściany i sufit w pomieszczeniach pomalowano. W kuchni, przedpokoju na podłodze są panele, a w łazience terakota.  

Mieszkanie jest ciche (pomimo bliskości al. Włókniarzy), widne, rozkładowe, do zamieszkania przez singla, rodzinę z dzieckiem lub do wynajmu.

Świetna lokalizacja jest atutem tego mieszkania, położone przy spokojnej, bocznej ulicy. Jednocześnie odległość 250 m do al. Włókniarzy (tramwaje), ok. 400 m do najbliższego przystanku autobusowego przy ul. Wielkopolskiej stanowi b. dobre połączenie z centrum miasta i pozostałymi dzielnicami Łodzi. A komunikację podmiejską ułatwia odległość od Dw. PKP Łódź-Żabieniec – ok. 1 km.

W najbliższej okolicy znajdują się sklepy (w tym ALDI, NETTO), Rynek Wielkopolska, przychodnie, szkoły (SP 56, Akademia Muzyczna z salą koncertową), a w bliskim sąsiedztwie bloku jest żłobek i przedszkole. Park przy Żubardzkiej wraz z placem zabaw, tężnie solankowe, czy chociażby restauracja MC Donald’s umożliwia korzystanie z wielu atrakcji.

Zapraszam do wspólnego spaceru online oraz do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.
Podane wymiary pomieszczeń mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistych.

Wirtualny spacer po obiekcie: https://sb360.online/9pqbax

Film:

Agent: Ewa Sobczyńska504 090 083

Adres nieruchomości: Łódź,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *